KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989049

nr 1298 9049

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap med vattendrag. Signerad, daterad 1941, duk på pannå, 38x24 cm

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:50:21

16/12 18:48:15 1      Vinnande bud

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg